Продовжуємо знайомитися з кандидатами на посаду голови студентської ради природничого факультету. Олександра Данчук розкаже про своі інтереси, плани, досягнення.

10 причин, чому мене потрібно обрати:
1. Я комунікабельна людина. Якщо маєте запитання чи пропозиції, з радістю вислухаю і буду контактувати.
2. Я творча людина. Люблю реалізовувати як свої ідеї, так і допомагати реалізовувати ідеї інших, відкривати таланти.
3. Я активна людина. Беру активну участь і організовую різні заходи. Буду рада долучати до них і студентів.
4. Люблю допомагати, як у навчанні, так і в повсякденному житті.
5. Маю досвід у роботі зі студентами, тому зможу вислухати пропозиції щодо покращення життя на факультеті та університеті і допомогти їх реалізувати;
6. Я відповідальна людина. Зможу реалізувати те, що пообіцяла, і виконати те, що попросили.
7. Чесна перед оточенням і перед собою;
8. Цілеспрямована. Не відступлю від поставлених цілей і реалізую їх якнайкраще;
9. Прагну процвітання для університету та його студентів, розкриття їх інтелектуального і творчого потенціалу;
10. Я толерантна. Поважаю кожного зі студентів, готова співпрацювати, втілювати ідеї і прагнення не лише свої, а й кожного зі студентів природничо-економічного факультету.
10 ідей, які я буду впроваджувати, якщо ви мене оберете на посаду голови студентської ради:
1. Щорічне проведення конкурсів «Інтелектуал року» і «Найкращий друг року».
2. Основна ідея моєї діяльності « «Ні» злісній конкуренції, «Так» дружнім стосункам». Проведення конкурсу між групами «Ми одна сім’я» на звання найкращої академічної групи.
3. Організація фонду допомоги студентам, які не встигають опанувати деякі теми і не розуміють щось із певних дисциплін.
4. Організація телеграм-каналу, інстаграм-сторінки для кожного курсу/групи, де би кожен міг ділитися своїми світлинами студентських буднів, успіхами, творчістю тощо.
5. Видання буклета/невеликої книжки з позитивними відгуками про кожну спеціальність природничо-економічного факультету від студентів, які навчаються зараз, щоб абітурієнти прагнули доєднатися до нашої академічної сім’ї.
6. Організація телеграм-бота інформаційної сторінки природничо-економічного факультету та його кафедр.
7. Організація тематичних тижнів/місяців з певних дисциплін нашого факультету (або добірка цікавих фактів про кожну з них).
8. Залучення студентів факультету до різних квестів, фото-челенжів та флешмобів.
9. Організація зближення студентів молодших і старших курсів у формі заходу/вікторини «Обмін досвідом» для кращої адаптації першокурсників.
10. Організація культурно-масових заходів.
За період перебування на посаді голови студентської ради природничого факультету в 1 семестрі 2020-2021 навчального року організувала такі заходи (онлайн) із залученням студентів: День учителя (4.10.2020 р.), День українського козацтва (14.10.2020 р.). Фотоконкурс з нагоди Хеловіну (29.10.2020 р.), флешмоб до Дня студента (17.11.2020 р.), монтування привітання науково-педагогічних працівників університету від студентів з нагоди Нового року, флешмоб до Всесвітнього дня сім’ї (01.01.2021 р.), флешмоб до Всесвітнього дня «Дякую» (11.01.2021 р.), фото-челенж «Моє робоче місце під час локдауну» (13.01.2021 р.). Брала активну учать у заходах присвячених Міжнародному дню академічної доброчесності (флешмоб #чесністьпочинаєтьсязтебе) (21.10.2020 р.), 102-гій річниці заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (22.10.2020 р.), Дню Єдності і Свободи України (21.11.2020 р.), флешмобі до Дня української хустки (07.12.2020 р.), Тижні права (7.12 – 11.12.2020 р), онлайн-тренінзі «Активні громадяни» (21.12-23.12.2020 р.), онлайн-лекції «Мутації у Homosapiens» професора О.Кондрашова (11.01.2021).