Команда реабілітаційного центру «Шанс» запрошує долучитися до конкурсу «ЗОЖ: Здорові тіло та емоції».

Його мета – показати що здоровий спосіб життя має набагато більше переваг, ніж ілюзорний світ, який створюють алкоголь та наркотики; будь-яка залежність – це у першу чергу обмеження свободи людини; бути здоровим означає бути вільним та мати можливість робити свій власний вибір і займатися цікавими справами; дотримуватися ЗОЖ не так важко, як здається. Ми впевнені, що майбутнє залежить від того, що ми робимо сьогодні. Тому так важливо приділяти час спілкуванню з дітьми та молоддю,  обговорювати те, що їх хвилює. Інформація щодо наслідків алкоголізму і наркоманії  має бути максимально доступною. І саме для цього ми ініціювали проведення конкурсу творів.
Взяти у ньому участь можуть студенти 2-6 курсів, спеціалізацією яких є психологія.
Учасники конкурсу мають розкрити одну із 5 тем, написавши твір об’ємом 4000 – 6000 знаків.
Теми:
  1. Теорія адиктивної особистості.
  2. Психологічні підходи  до проблеми наркоманії.
  3. Програми профілактики вживання психоактивних речовин: сімейні профілактичні програми; шкільні профілактичні програми; суспільні профілактичні  програми.
  4. Фактори, що знижують та підвищують ризик вживання психоактивних речовин.
  5. Прихована профілактика наркоманії та алкоголізму.
За результатами конкурсу буде визначено одного переможця, який отримає грант 10 000 грн.
Найкращі твори за кожною із тем будуть опубліковані на сайті організатора з позначенням авторства.
Дізнатися всі подробиці можна за номером телефону +380 (67) 519-15-60