До 28 лютого 2022 року триває прийом заявок на участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.

Конкурс заохочує студентів закладів вищої освіти до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу. Він має на меті активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України та популяризувати уроки, досвід і цінності Майдану серед молоді.

До участі запрошуються студенти й курсанти. Як індивідуально, так й у складі авторського колективу (до двох осіб).

Детальні умови участі в IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності – за посиланням bit.ly/3dK0lTQ.
Докладніше: bit.ly/31QmnBE