20 січня студенти природничо-економічного факультету будуть обирати голову студентської ради факультету. Знайомимося з кандидатом Тетяною Ужицькою, студенткою 3-го курсу природничо-економічного факультету, яка розповіла про себе наступне. Ще в шкільні роки почала цікавитись управлінням людськими відносинами, тому і вибрала спеціальність «Менеджмент». Змалечку займалась хореографією. Як і кожен студент не можу уявити своє життя без музики (як української, так і зарубіжної). Крім того, захоплююсь літературою. Я хочу займати цю посаду, тому що, навчаючись третій рік в університеті, побачила всі переваги навчання, зрозуміла недоліки яких варто уникати. Я завжди ввічлива, готова допомогти.

Зацікавлена в розвитку нашого нового факультету. Будучи головою студентського самоврядування, ставлю перед собою мету – захистити ПРАВА і забезпечити виконання студентами своїх ОБОВ’ЯЗКІВ, сприяти гармонійному розвитку особистості студента, формувати навички майбутнього фахівця. Перед собою ставлю такі завдання:

1. Покращити та розвивати студентське самоврядування шляхом поліпшення комунікації між студентами природничо-економічного факультету.
  2. Сприяти поліпшенню умов проживання та відпочинку наших студентів.
  3. Розробити систему опитувань із відгукам, скаргами, пропозиціями, які є актуальними для кожної спеціальності нашого факультету.
  4. Оновити інформаційну платформу, де студенти будуть дізнаватись про різноманітні новини, особливості освітнього процесу
  5. Оновити стенд «Гордість факультету».
  6. Проводити культурно-масових заходів на факультеті.
  7. Розвивати волонтерську діяльність.