21-23 грудня 2020 року в Кам’янець-Подільському національному університеті відбувся віртуальний локальний тренінг за програмою «Активні Громадяни», який успішно завершили 20 активних учасників. Зокрема, здобувачі та науково-педагогічні працівники нашого вишу, а саме:

Олександра Данчук, Надія Марчук, Володимир Мосюк, (природничий факультет);

Адріана Веркаш, Костянтин Норкін, Іванна Школова, Тетяна Юрчак, (історичний факультет);

Оксана Заярнюк, Катерина Пилипчук, Світлана Зелінська, (факультет фізичної культури);

Юлія Колосюк, Діана Яцишин  (факультет іноземної філології);

Евеліна Жигульова, Валентина Колодій, Зореслава Шевчук, Тетяна Школова, Юлія Штефанко (науково-педагогічні працівники та працівники).

Кожен із них за підсумками тренінгу отримав сертифікат Британської Ради, який дає змогу заповнити аплікаційну форму проєкту соціальної дії та отримати фінансову підтримку у впровадженні власного проєкту.

Переконані, що знання, навички, уміння, котрі учасники відкрили в собі, стануть потужним поштовхом у сталому розвитку нашої міської та університетської громади.

Для тих, хто не мав змоги долучитися до навчання, зазначаємо на тому, що така можливість ще буде на наступних тренінгах.

Хочеш створювати своє успішне майбутнє вже сьогодні? Тоді тобі однозначно до нас!

Маским Сльозкін, магістрант історичного факультету,

сертифікований фасилітатор Британської Ради в Україні