На изображении может находиться: текст
11 січня відзначають Міжнародний день “Дякую”. Вперше це слово було зафіксовано у словникові-розмовнику 1586 року у Парижі. “Дякую”… Таке просте і невелике слово, яким ми щодня виражаємо свою велику вдячність і показуємо вміння бути по-справжньому ввічливими.
Але, певне, мало хто з нас замислювався, яку сильну позитивну енергетику приховує просте “дякую”. Психологи вважають, що коли ми висловлюємо свою вдячність, то тим самим зичимо здоров’я як співрозмовникові, так і собі. Також подейкують, що слово “дякую” діє як усне погладжування. Таке звичне для нас всіх слово вдячності може позитивно впливати на фізичну і розумову активність і подарувати тепло. Міжнародний день “дякую” був заснований за ініціативи ЮНЕСКО та ООН та покликаний нагадати про цінність хороших манер. У цей день, 11 січня, прийнято влаштовувати освітні заходи, благодійні ярмарки, і у багатьох країнах це проходить з великим розмахом. Саме у цей день кожен із нас може висловити свою вдячність батькам, друзям, знайомим – та просто усьому світу, щоб зігріти своїм теплом і зарядити позитивом. Тому пропоную передати естафету тепла і вдячності! Особисто я дякую своїм батькам, які завжди зі мною поруч, за їх підтримку і любов. Дякую Богу за те, що маю можливість прожити ще один день і відкрити для себе щось нове.
Олександра Данчук, студентка 1 курсу природничо-економічного факультету