1 грудня спільнота земної кулі відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який почали відзначати з 1988 року. Тоді міністри охорони здоров’я всіх країн закликали до соціальної терпимості й поширення інформації про цю хворобу. Відтоді цей день відзначають щороку.

В Університеті Огієнка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було проведено акцію «Червону стрічку носять небайдужі». Організатори акції – відділ навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти (керівник Людмила Горчак) та студентський сенат університету (спікер Мар’яна Турніцька). В межах заходу працівники та студенти нашого вишу були з червоними стрічками, які є символізують співчуття, підтримку й надію на майбутнє без СНІДу. Акцію було проведено з метою, щоб привернути увагу до проблеми хвороби ХХІ століття.Проєкт «Червона стрічка» офіційно започаткували 2000 року. Найбільша надія, пов’язана з цим проектом, – це те, що до першого грудня, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, ці стрічки носитимуть у всьому світі.

Анжела Хан, директор студентського клубу