20 квітня в Кам’янці-Подільському відкрито туристичний сезон, візитівкою якого стало подільське намисто. Дійство розпочалося виконанням гімну українських січових стрільців “Ой у лузі червона калина”. Пісню виконали близько двох сотень бандуристів, котрі брали участь в ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва “Кобзарському роду нема переводу”.

Згодом розпочався фольклорний флеш-моб “Подільське намисто”. Близько п’яти сотень подолянок взяли участь в акції, що стало рекордом України. З-поміж учасників флеш-мобу студенти нашого університету, зокрема, студенти природничого, педагогічного та фізико-математичного факультетів.

Своєрідною родзинкою свята став показ студентками нашого університету вишиванок відомої майстрині вишивки Божени Філатової.

Приємно, що в офіційній частині відкриття туристичного сезону взяв участь танцювальний колектив «Горлиця» під керівництвом заслуженого працівника культури України, провідного фахівця відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти Володимира С’єдіна.

У рамках свята також були нагороджені студенти педагогічного факультету, котрі неодноразово виборювали призові місця на конкурсах та фестивалях різних рівнів. Цього разу вони перемогли в конкурсі на кращу писанку.

Анжела Хан, директор студентського клубу