Щороку в переддень Козацької Покрови, Дня українського козацтва, Української повстанської армії, Дня захисників і захисниць України університет згадує свого випусника, співака, шоумена, бійця батальйону спецпризначення “Гарпун”, пластуна Миколу Гордійчука, який героїчно загинув при виконанні бойового завдання в зоні АТО.

12 жовтня 2021 року на факультеті  спеціальної освіти, психології і соціальної роботи панувала атмосфера спогадів, сліз, суму та шани. На зустрічі зі здобувачами освіти та науково-педагогічними працівниками відбулася презентація книги Юлії Кошель “Це моя і твоя війна”, перегляд документального фільму пам’яті Миколи Гордійчука “Твоя призначення – має значення”. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Миколи.