Я – студент туристичного міста

Відомо, що Кам’янець-Подільський увіходить до трійки міст України за кількістю пам’яток історії та архітектури, має чималу історичну та культурну спадщину, унікальний природний каньйон.

18 вересня 2018 року студенти перших курсів нашого університету стали учасниками щорічної культурно-освітньої акції «Я – студент туристичного міста». Місцем зустрічі студентів й екскурсоводів цьогоріч стала Стара фортеця – об’єкт Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Із вітальним словом виступили представники міської ради та музею-заповідника. Милозвучними піснями привітали першокурсників Морозюк Інга та Пиріг Василь, а Корній Анастасія та Кружильний Олександр виконали чарівний вальс.

“Ми прагнемо, щоб молодь краще пізнала з історію міста, побачила його унікальні пам’ятки, які збереглися в Старому місті. У зв’язку з цим відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради спільно з ГО «Ліга екскурсоводів» та історичним музеєм-заповідником четвертий рік поспіль організовують культурно-освітню акцію «Я студент туристичного міста». Мета акції – прищеплювати в молоді повагу до пам’яток культури, виховувати шанобливе ставлення до «малої батьківщини», гордість за місто студентських років”, – повідомили у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради.

Максим Сльозкін