Як відзначали Міжнародний день студентського спорту

20 вересня до Міжнародного дня студентського спорту та з нагоди сторіччя університету, яке буде відзначатися 22 жовтня 2018 року, в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, відбувся флешмоб «Фізична активність засобами бадмінтону». В ньому взяли участь 100 гравців. Організатор заходу – факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Захід відбувався на університетському стадіоні, де одночасно в бадмінтон грали студенти, викладачі та працівники університету. Це наймасовіша гра в бадмінтон у нашому місті. Було встановлено своєрідний рекорд щодо кількості учасників.

Влучність і майстерність у грі демонстрували представники різних факультетів університету. Найактивнішими були студенти та викладачі факультету фізичної культури. Зокрема, до флешмобу долучилися: Іван Стасюк,декан факультету фізичної культури, Валерій Мазур, заступник декана фізичної культури з виховної роботи та профорієнтаційної роботи, Дмитро Солопчук, завідувач кафедри фізичного виховання, доцент, Юрій Юрчишин, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, доцент, Олександр Скавронський, доцент кафедри фізичного виховання,Валерій Одайник, викладач кафедри фізичного виховання, Аліна Боднар,старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання, Марія Гуска, старший викладач кафедри фізичного виховання, Олена Клюс, викладач кафедри фізичного виховання, Олександр Ротар, викладач кафедри легкої атлетики.

Серед тих, хто взяв участь у флешмобі, були не лише професіонали бадмінтону, але й учасники, котрі чи не вперше тримали ракетку в руках та випробовували себе в цих змаганнях. Під час розминки їх консультували досвідченіші гравці, які невдовзі разом із початківцями взяли участь у флешмобі.

До речі, бадмінтон є олімпійським видом спорту, а історія його виникнення сягає Стародавнього Сходу та Древньої Греції. Однак початком зародження сучасного бадмінтону вважають 1872 рік, коли англійський герцог уперше привіз ракетки та волани із пір’я у своє помістя Бадмінтон.

Також у рамках Міжнародного дня студентського спорту відбулися ігри зі стритболу, міні-футболу, пляжного волейболу та настільного тенісу.