Зустріч із випускницею Університету Огієнка

25 вересня студенти та викладачі К-ПНУ імені І. Огієнка радо вітали в стінах альма-матер Наталію Рудніцьку, фіналістку національної премії Global Teacher Prize 2018.

Премія покликана відзначати досягнення вчителя в навчально-виховному процесі, привернути увагу суспільства до розвитку світи та ролі вчителів, підняти престиж учительбської професії, популяризувати професію її в Україні й світі, надихнути педагогів на використання сучасних методик та долучити українських учителів до світової освітянської спільноти.

Наталія Павлівна – вчителька української мови й зарубіжної літератури Кам‘янець-Подільської ЗОШ №17, котра вже 19 років говорить слова так, що вони долітають до вух дитини й залишаються в її пам’яті. Енергію пані Наталія черпає в учнів, рухається вперед разом із ними, з усіх сил намагається відповідати їхньому рівню потреб. Вона практикує інтерактивні технології, технології критичного мислення, методики, що розвивають емоційний інтелект учнів, спонукає учнів розвитку пізнавального інтересу. Вчителька з чуйним серцем і доброю душею щодня “запалює” нові таланти.

Наталія Павлівна розповіла також про участь у конкурсі, охарактеризувала кожен свій крок до перемоги, поділилася цінними порадами, які можуть використати у своїй професійній діяльності майбутні вчителі.

Приємно, що “топова” вчителька є випускницею К-ПНУ ім. І. Огієнка. Під час промови вона гордо згадувала імена своїх наставників. Неперевершена Наталія Рудніцька запалила “іскорки цікавості” в серцях студентів.

Дуже швидко пролетіли півтори години спілкування досвідченого педагога та майбутніх учителів.

Зазначимо, що переможець отримає головний приз — 250 000 гривень. Також кандидат представлятиме Україну на Global Education and Skills Forum 2019 у Дубаях, де й назвуть ім’я найкращого вчителя світу.

Віра та підтримка можуть дати надзвичайний результат!

Діана Яцишин, студентка 3 курсу факультету іноземної філологі