Екскурсія для наймолодших студентів університету

10 вересня для студентів 1 курсу факультету КСПП провели екскурсію Кам’янцем-Подільським. Вони мали змогу побачити найвизначніші місця нашого міста та почути багато цікавого про його історію, традиції, свята та звичаї. Організаторкою цього заходу стала керівник відділу навчально-виховної роботи Людмила Горчак, яка й знайомила першокурсників із “містом на камені”. І знову ми поспілкувалися з першокурсниками, щоб дізнатися, які враження від університетського ритму та й Кам’янця-Подільського.

«Мені тут подобається. Перший тиждень минув дуже швидко і був надто легким. Я сподіваюся, що так і далі буде. Звісно, сумую за школою, але краса міста зачаровує», – розповіла Вікторія.

Також своїми враженнями від екскурсії поділилися першокурсники Денис та Михайло: «Обрали цей факультет, бо великий спектр працевлаштування. Окрім того, університет класний. Перший тиждень навчання легкий, бо студенти слухають лише лекції. Якби так було завжди (сміються)… Стосовно міста, то можемо сказати, що воно дуже гарне, мальовниче».

Бажаємо нашим першокурсникам легкого старту, успішного навчання та високих досягнень!

Олександра Стара