Танцювальны перерви в К-ПНУ

Для студентів нашого вишу вже стало своєрідною традицією організовувати флеш-моби та брати в них участь, а до Всесвітнього дня танцю, який відзначається 29 квітня, в нашому університеті їх відбулося аж три.

27 квітня під час перерв між заняттями студенти «займали позиції» на площі перед університетом та вражали глядачів танцями. Команда “Черлідерів” із факультету КСПП «Hell Fox» (капітан Магерко Анна, студентка факультету КСПП) підготувала надзвичайно динамічний танцювальний флеш-моб. На дівчат завжди приємно дивитися, а цього разу, номер доповнено новими підримками, тому пластикою та гнучкістю дівчат залишалося тільки захоплюватися. Напевно, не в одного з глядачів виникало запитання: «Дівчата, звідки така пластика? І звідки ваша надзвичайна харизма?».

Студія хіп-хоп танцю «Broadway» (керівник Кружильний Олександр, студент факультету української філології та журналістики) зі своїм танцем виступила аж на двох танцювальних перервах.

Приємно було дивитися на обличчя учасників флеш-мобу, яке аж світилося від того, що вони роблять. Так тримати! Глядачі з задоволенням спостерігали за вправними рухами дівчат та хлопців, а дехто й сам підтанцьовував. Сольний виступ Кружильного Олександра та Корній Анастасії – окрема композиція, про яку не можна не сказати: така гармонійність рухів і пластика тіла свідчить про те, що не на одну репетицію після занять залишалися студенти.

Наймасштабнішою була танцювальна композиція університетського танцювального ансамблю «Горлиця» та міського ансамблю «Горличка» (керівник Сєдін Володимир, провідний фахівець відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти). Надзвичайне видовище, де одна мелодія змінює іншу, і глядач не тільки це чує, але візуально це сприймає через “відшліфовані” рухи танцівників. Це наче візуалізація музики через танець. Чим довше присутні дивилися на танець, тим менше вони відчували, що це танцювальна композиція. Здавалося, що таким яскравим піднесеним є сьогоднішній день і ми в ньому.

Хтось із мудрих сказав: «Танець – це маленька модель життя в декількох хвилинах зі своїми емоціями та переживаннями», і це справді так, адже напередодні Всесвітнього дня танцю ми змогли переконатися в цьому – прожили разом із танцівниками кілька життів, пережили приємні відчуття, отримали море позитивних емоцій.