"Ohienko-forum"

У сесійній залі міської ради 17 квітня за ініціативи організації «СД Платформа Кам’янець-Подільський» організовано й проведено новий захід у цікавому форматі “Ohienko-forum”Від студентів та для студентів, про студентське життя, що аж ніяк не обмежується лише заняттями, розповідали спікери слухачам.

У рамках форуму учасники мали можливість поспілкуватися зі студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка про досягнення, які вони здобули в позанавчальний час у спорті, журналістиці, громадській діяльності та навіть у кінематографі; послухати про те, як знайти час, використати можливості та розподілити сили так, щоб встигнути все. Говорили й про тих хто не втрачає натхнення розвиватися й досягати нових вершин поза аудиторський час. Переконливо звучало, що університет – це не лише лекції, семінари, заліки та екзамени, а й нові можливості до самовдосконалення та розвитку.

Цікавою була доповідь Олександри Сидорчук, яка поділилася інформацією  про діяльність СД Платформи Кам’янця-Подільського. Олександра коротко розповіла про заходи, що були організовані впродовж року, зокрема: соціологічне дослідження «Чи хоче молодь в політику?», в якому взяло участь 190 респондентів, захід формату «Жива бібліотека» (спілкування з учасниками фестивалю «Республіка», з міським головою Михайлом Сімашкевичем та депутатом Верховної Ради першого скликання Сергієм Тимчуком).

Лілія Шкира, заступник завідувача відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики «Молодіжна політика» у своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на основних проектах та напрямках діяльності відділу молоді та спорту, розповіла про співпрацю зі студентами різних навчальних закладів нашого міста. Корисною також була інформація про результати проектної діяльності департаменту гуманітарної політики, про заходи, які відбувалися під патронатом відділу, зокрема, кінофестиваль «Бруківка» та інші різноманітні форуми.

Спікери Юлія Бараболя та Діана Грушанська розповіли про свій досвід щодо підготовки відеороликів, за один з яких вони отримали нагороду на престижному кінофестивалі (місто Київ). Олександра Стара поділилася досвідом, як навчитися встигати все та чому варто їздити на різноманітні тренінги та акції. Олександра зауважила, що на молодіжних заходах важлива не тільки інформація, яку отримуєш, а й нові знайомства.

Михайло Будурович, регіональний координатор інституту «Республіка», розповів про організацію та проведення в нашому місті заходу всеукраїнської ініціативи «Активна громада» з організації дебатних турнірів.Метою «Активної громади» є підвищення за допомогою дебатів та різних заходів політичної освіченості громадян нашого міста.