Великодня листівка

Студенти та працівники нашого університету долучилися до Всеукраїнської акції з виготовлення листівок до Великодня, ініційованої студентською радою при Міністерстві інформаційної політики України. Метою проведення акції було встановлення всеукраїнського рекорду та підтримка української діаспори в країнах Європи шляхом надсилання святкових листівок.

9 806 листівок з усієї України було зібрано в Києві станом на 31 березня, з-поміж них 500 листівок виготовлено студентами нашого університету! Всеукраїнський рекорд встановлено! Його зафіксувал

а Генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк, яка зазначила: «Це чудова ініціатива Міністерс

тва інформаційної політики. Ви лише уявіть, як українцю за кордоном буде приємно отримати до Великодня гарне, написане прекрасною українською мовою привітання від молодих  земляків».

Великодні листівки будуть передані адресатам через Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО), який функціонує при Світовому конгресі українців із 2013 року.

Хочеться особливо подякувати активним учасникам акції в нашому університеті, зокрема студентам педагогічного факультету, факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, фізико-математичного факультету, природничого факультету, які виготовили близько 350 листівок. Дякуємо за участь в акції і студентам економічного факультету, факультету української філології та журналістики, факультету іноземної філології, факультету фізичної культури та викладачам і студентам історичного факультету.

Дякуємо за участь в акції!