Герої України. Крути. Перша Незалежність

15 лютого студенти четвертого курсу історичного факультету переглянули фільм “Герої України. Крути. Перша Незалежність” (2014, реж. Сніжана Потапчук). Український інститут національної пам’яті рекомендує для перегляду саме цю стрічку в орієнтовному переліку документальних фільмів, які відображають події Української революції 1917 – 1921 років.

День української перемоги в бою під Крутами є законною гордістю українців. 29 січня 1918 року 400 київських курсантів і козаків «Вільного козацтва» мужньо протистояли протягом п’яти годин, чотиритисячній Червоній гвардії і в нерівному бою все ж таки здобули перемогу.

Під час перегляду фільму студенти змогли поглибити свої знання з історії цієї битви, а також надихнутися героїзмом та незламними високими ідеалами молодих людей, котрі зі зброєю в руках захищали українську державність.