"П'ять мов кохання"

У К-ПНУ ім. Івана Огієнка продовжує діяти серія науково-популярних лекторіїв. Цього тижня лекцію-тренінг «П’ять мов кохання» підготував і провів Сергій Волковинський, кандидат філософських наук, старший викладач кафедри філософських дисциплін.

Як зрозуміти, яка мова – твоя, що робити, щоб почуття не згасали з часом, як любити того, кого любити неможливо… Учасники тренінгу почули відповіді на ці запитання, а також дізналися багато цікавого про психологічні умови побудови комфортних стосунків.

«Мов кохання», за класифікацією письменника Гері Чепмана, існує п’ять: слова підтримки (підбадьорювання), мова подарунків, акт служіння, якісний час, фізичний дотик.

– Щоб краще зрозуміти, якою з цих мов володієте ви, – згадайте, як себе поводите під час закоханості, тобто до чого ви схиляєтеся: проводите час за спільним заняттям, захоплюєтеся «сильними» сторонами цієї людини і часто про це повторюєте їй, шукаєте й вигадуєте подарунки, вкладаючи у них усю турботу та увагу, – розмірковує Сергій Волковинський.

Лекція-тренінг пройшла у приязній атмосфері. Лекційний матеріал був надзвичайно цікавим і захопливим. Такі заняття надихають на добрі вчинки та допомагають молодим людям краще зрозуміти один одного.

Оксана Грушанська

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.