Зустріч зі стажерами з Китаю, Туреччини та США

У четвер, 8 лютого студенти матимуть можливість зустрітися зі стажерами з Китаю, Туреччини та США, а також почути про міжнародну молодіжну освітню організацію AIESEC.

AIESEC займається міжнародними програмами стажувань та супутньою діяльністю, яка надає стажерам можливість отримати практичну освіту, розвиває лідерський потенціал молоді завдяки організації різноманітних проектів, а також забезпечує освітній процес для членів організації і всіх, хто співпрацює з організацією.

Інноваційний підхід до розвитку молоді зосереджується на активній лідерській ролі, розвитку персональних та професійних якостей, побудові мережі контактів та вмінні вносити позитивні зміни в суспільство. Об’єднує студентів та молодих спеціалістів, які цікавляться проблемами у світі, лідерством та менеджментом.

AIESEC співпрацює з більш ніж 8000 організаціями та компаніями у 128 країнах світу, такими як, ING , DHLElectroluxInBevADBHPMicrosoftTCS та UBS. Отож, варто піти послухати!

Зареєструватися на зустріч можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Q6NrH-V0wLieAACBZzuOypRA0U9WSm-5L75f8AHU_y4/edit