Студентський ораторський клуб

8 лютого відбулося перше заняття студентського ораторського клубу при кафедрі слов’янської філології та загального мовознавства. Керівник клубу Білоусова Тетяна прочитала лекцію на тему “15 помилок оратора-початківця”. Членами клубу стали студенти різних факультетів нашого університету.

Анкетування, яке було проведено серед членів клубу, засвідчило, що найбільша кількість студентів хоче відвідувати ораторський клуб для подальшої професійної діяльності та для того, щоб навчитися правильно, тактовно спілкуватися. Дехто із студентів у своїх анкетах зазначив, що прагне дізнатися про свої мовленнєві недоліки та позбутися їх, а також навчитися ораторського мистецтва для кар’єрного зростання в  майбутньому. Серед тем, які найбільше зацікавили учасників клубу, такі: контакт з аудиторією, подолання страху перед виступом, психологія спілкування, техніка говоріння (дикція, інтонування, тембр, паузи тощо), невербальні засоби спілкування (поза, жести, міміка тощо), подолання мовленнєвих вад.

Перше засідання пройшло в легкій та невимушеній атмосфері. Наостанок Тетяна Павлівна порекомендувала фільми, які варто передивитися тим, хто цікавиться ораторським мистецтвом: «Король говорить», «Адвокат диявола», «Спілка мертвих поетів», «Ларі Краун».

Наступне заняття студентського ораторського клубу відбудеться  22 лютого о 17:00 (206 аудиторія). Запрошуємо приєднатися до клубу! Для тих, хто хоче ознайомитися із матеріалами першого заняття в середовищі Moodle, створено спеціальну рубрику «Ораторський клуб». Алгоритм доступу: Факультет іноземної філології, кафедра слов’янської філології та загального мовознавства, ораторський клуб. Для того, щоб приєднатися до групи, Вам потрібно звернутися до Тетяни Павлівни Білоусової, або зайти до 202 кабінету, де Вас зареєструють.

Бонцю Григорій, факультет української філології та журналістики

Бурлака Іванна, факультет української філології та журналістики

Гончар Дмитро, природничий

Грушанська Оксана, факультет української філології та журналістики

Даниленко Марина, педагогічний факультет

Долгопола Анна, історичний факультет

Дуліченко Юлія, факультет української філології та журналістики

Івончик Анна, історичний факультет

Кізюк Марина, факультет української філології та журналістики

Костюк Валерія, факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології

Подлюк Юлія, історичний факультет

Політико Аліна, української філології та журналістики

Попов Дмитро, факультет української філології та журналістики

Пшембаєв Ігор, фізико-математичний факультет

Стрижибовт Соломія, факультет української філології та журналістики

Ткаченко Юлія, факультет української філології та журналістики

Туришин Аліна, факультет української філології та журналістики

Турніцька Мар’яна, природничий факультет

Шибівська Тетяна, фізико-математичний факультет

Шпак Вікторія, факультет української філології та журналістики